AKS Mewa Krubin - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Facebook

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 316, wczoraj: 126
ogółem: 875 497

statystyki szczegółowe

Kontakty

Logowanie

Kadra » Szczegóły

« wróć

Sotowicz Robert

kadraPozycja na boisku: pomocnik/napastnik
Data urodzenia: 1987-02-26


Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
Grom Lipowo - AKS Mewa Krubin L 72' zmiana 0 - - - -
Dolcan II Ząbki - AKS Mewa Krubin L 90' 0 - - - -
Dąb Wieliszew - AKS Mewa Krubin L 90' 0 - - - -
Drukarz Warszawa - AKS Mewa Krubin L 90' 0 - - - -
Legionovia II Legionowo - AKS Mewa Krubin L 90' 0 - - - -
Sokół Serock - AKS Mewa Krubin L 90' 0 - - - ż 
Bóbr Tłuszcz - AKS Mewa Krubin L 90' 0 - - - -
Victoria II Sulejówek - AKS Mewa Krubin L 90' 0 - - - ż 
Bór Regut - AKS Mewa Krubin L 90' 0 - - - ż 
Legion Warszawa - AKS Mewa Krubin L 45' zmiana 0 - - - -
PKS Radość (Warszawa) - AKS Mewa Krubin L 90' 0 - - - -
Świt II Nowy Dwór Maz - AKS Mewa Krubin L 90' 0 - - - ż 
AKS Mewa Krubin - Bóbr Tłuszcz L 90' 0 bb - - ż 
AKS Mewa Krubin - Victoria II Sulejówek L 90' 0 - - - -
AKS Mewa Krubin - Bór Regut L 90' 0 - - - ż 
AKS Mewa Krubin - Legion Warszawa L 90' 0 b 1 - -
Podsumowanie 1377' 0 3 1 0 ż 6 cz 0

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24
Bóbr Tłuszcz - PKS Radość (Warszawa)
Legion Warszawa - Świt II Nowy Dwór Maz
Bór Regut - Józefovia Józefów
Victoria II Sulejówek - Sokół Serock
AKS Mewa Krubin - ŁKS Łochów
Dolcan II Ząbki - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Dąb Wieliszew - Legionovia II Legionowo
Drukarz Warszawa - Grom Lipowo

Buttony

Ostatnie spotkanie

AKS Mewa KrubinSokół Serock
AKS Mewa Krubin 1:2 Sokół Serock
2015-05-01, 16:00:00
     
oceny zawodników »

Najnowsza galeria

Obóz piłkarski (Szczytno 2014) cz.2
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
AKS Mewa Krubin 1:2 Sokół Serock
Grom Lipowo 5:0 Bóbr Tłuszcz
Legion Warszawa 1:2 Drukarz Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2:3 Dąb Wieliszew
ŁKS Łochów 0:6 Dolcan II Ząbki
Józefovia Józefów Victoria II Sulejówek
Świt II Nowy Dwór Maz Bór Regut
PKS Radość (Warszawa) 0:2 Legion Warszawa

Kalendarium

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota