Aktualności

Ostatni test przed ligą

• autor: MewaKrubin, 2013-03-21 07:51

Dąb Wieliszew 2-2 Mewa Krubin

Mewa Krubin przedłużyła sobie przerwę zimową aż o 2 tygodnie z powodu przełożenia pierwszej kolejki rundy wiosennej. Jednak władze klubu w obliczu takiej sytuacji nie próżnowały i zorganizowały mecz sparingowy z ekipą Dębu Wieliszew.

Pierwsza połowa zakończyła jednobramkowym prowadzeniem graczy z Wieliszewa, po wykorzystanym rzucie karnym, podyktowanym za faul Janickiego na pomocniku Dębu...

(więcej w rozwinięciu...)

Mewa Krubin przedłużyła sobie przerwę zimową aż o 2 tygodnie z powodu przełożenia pierwszej kolejki rundy wiosennej. Jednak władze klubu w obliczu takiej sytuacji nie próżnowały i zorganizowały mecz sparingowy z ekipą Dębu Wieliszew. Pierwsza połowa zakończyła jednobramkowym prowadzeniem graczy z Wieliszewa, po wykorzystanym rzucie karnym, podyktowanym za faul Janickiego na pomocniku Dębu. Egzekutorem okazał się Dariusz Kielak.

Po zmianie stron Krubinianie zabrali się do odrabiania strat. Mocnym akcentem zaznaczył swoje wejście Fabisiak, który niedługo po wznowieniu gry pewnym strzałem głową doprowadził remisu. W tym wypadku idealnym dośrodkowaniem na głowę napastnika Mewy popisał się Sotowicz. Drugi gol dla Mewy dający prowadzenie padł w podobnych okolicznościach i przy udziale tych samych zawodników. Tuż przed końcem meczu krubińscy zawodnicy nie upilnowali jednego z Wieliszewian przy dośrodkowaniu, a ten efektownym i mocnym strzałem z woleja ustalił wynik na 2-2. W ostatnich sekundach spotkania mogła paść, niemal identyczna jak dwa poprzednie trafienia, bramka dla Mewy. "Sotek" wrzucił piłkę w pole karne do niepilnowanego "Miśka" a ten mając przed sobą jedynie golkipera Dęba uderzył piłką w słupek bramki.