Wieści z obozów rywali

• autor: MewaKrubin, 2013-01-24 19:02

Krubinianie nie próżnują w przerwie zimowej. Już 2 stycznia rozpoczęli treningi halowe. Rozegrali już na parkiecie kilka meczów sparingowych z drużynami Dębu Wieliszew (seniorami i rocznikiem 95'). 19 stycznia wzięli udział w turnieju halowym zorganizowanym przez Wójta Gminy Sochocin. W kalendarzu zaplanowanych zostało jeszcze kilka meczów kontrolnych oraz jeden turniej halowy w Dąbrówce (27.01)

Kiedy "sezon ogórkowy" trwa w najlepsze postanowiliśmy sprawdzić co dzieje się u naszych ligowych przeciwników. Wszak okres między listopadem a marcem to czas trenerskich roszad, zebrań zarządów, wzmożonych treningów, meczów sparingowych i halowych turniejów. Co chwilę będziemy aktualizować zebrane informacje!

(więcej w rozwinięciu...)

GKP II Targówek

1 października 2012r. - odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Gminny Klub Piłkarski „Targówek” SKOK Wołomin. Wybrano nowe władze Stowarzyszenia. Prezesem Zarządu został Grzegorz Skrzecz, a Dyrektorem Klubu i Rzecznikiem Prasowym Krzysztof Król

WKS Rząśnik

18 grudnia 2012r. - po dwóch i pół latach spędzonych w Rząśniku z drużyny odszedł grający trener - Łukasz Zalewski. Pracę w tym klubie rozpoczął w lipcu 2010 roku. Pod jego wodzą zespół rozegrał 76  oficjalnych spotkań, wygrywając 46 z nich i ponosząc 16 porażek. Jako zawodnik zagrał w 73 z nich, strzelając 12 goli i zapisując 18 asyst. Zalewski powraca do Nadnarwianki Pułtusk.

GKP II Targówek

17 listopada 2012r. - decyzją zarządu klubu GKP Targówek trenerem pierwszego zespołu został Krzysztof Gawara będący dotychczas trenerem drużyny rezerw występującej w rozgrywkach A-klasy. Gawara od połowy rundy jesiennej sezonu 2012/2013 zastąpił na tym stanowisku Pawła Zarzecznego. Nowe nazwisko szkoleniowca drużyny rezerwowej GKP nie jest jeszcze znane.

WKS Rząśnik

Poznaliśmy już rywali sparingowych drużyny z Rząśnika w ramach przygotowań do nowej rundy aktualnego sezonu. Piłkarze aktualnie czwartej siły A-klasy zmierzą się min. z Bugiem Wyszków (IV liga), Orłem Sypniewo (Liga Okręgowa), Kryształem Glinojeck (LO), Wkra Pomiechówek (LO), Nadnarwianka Pułtusk (IV liga) i Victoria II Sulejówek (A-klasa). Terminy dostępne są na klubowej stronie.

Dąb Wieliszew

Piłkarze z Wieliszewa rozpoczęli treningi 8 stycznia, które odbywają się na hali. 19 stycznia zespół trenera Topczewskiego rozegra pierwszy sparing przed rundą wiosenną z Bobrem Tłuszcz występującym w lidze okręgowej. Kolejnymi rywalami będą Mewa Krubin (26.01), Sokół Serock (02.02), Wkra Pomiechówek (09.02), Żbik Nasielsk (16.02), Legion Warszawa (23.02), Legionovia II (02.03), Partyzant Leszno (16.03)

Tur Jaktorów

W drużynie z Jaktorowa nastąpiła zmiana na stanowisku trenera pierwszej drużyny. Został nim Paweł Krzemiński który w ostatnich latach reprezentował barwy m.in. Milanu Milanówek, Piasta Piastów i Błonianki Błonie.

Dąb Wieliszew

W dniu 10 stycznia na Walnym Zebraniu Stowarzyszenia Klubu Sportowego Dąb Wieliszew został powołany nowy Zarząd Klubu. Prezesem Klubu został Piotr Góralczyk,a Zastępcą Prezesa Jerzy Lemański

WKS Rząśnik

Trenerem pierwszej drużyny z Rząśnika został Artur Salamon, który wcześniej pracował w Iskrze Krasne (liga okręgowa, grupa ciechanowsko-ostrołęcka).

GKP Targówek

15 marca poznaliśmy nazwisko trenera I drużyny GKP Targówek Warszawa. Został nim Krzysztof Krzywicki. Krzywicki będzie sprawował na razie funkcję trenera zarówno I jak i II drużyny GKP

autor: ~mewka83 2013-01-30 14:35:10

avatar Kto to jest ten Bylak z Dąbrówki? Czemu on nie gra wyżej skoro taki dobry?

autor: ~dabrowka 2013-02-04 22:18:12

avatar bo mu sie nie chce i woli zachlac morde :P

autor: ~andrew 2013-02-06 07:57:25

avatar ilu to już zawodnikow zmarnowalo swoje kariery takim podejsciem do zycia :/ a w radiu "nie lubimy robic lubimy sie wozic" co za popierdolony kraj :/