Logowanie

Aktualności

Orliki mistrzami jesieni!

• autor: MewaKrubin, 2012-10-29 13:53

U-10 : Młodzi piłkarze (z rocznika 2003) zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie w rozgrywkach MZPN! Drużyna kierowana przez trenera Ćwiklińskiego wygrała siedem spotkań ulegając jedynie drużynie UKS Białe Orły. Bilans bramkowy również budzi uznanie. W ośmiu meczach Orliki zdobyły aż 78 goli! Krubinianie wyprzedzili w tabeli takich piłkarskich tuzów jak Polonez Warszawa, Hutnik Warszawa czy Świt Nowy Dwór Mazowiecki!

U-12 : Słowa pochwały należą się również młodzikom, którzy po rundzie jesiennej plasują się na dobrym - trzecim miejscu w tabeli. Drużyna pod wodzą trenera Dębka traci zaledwie trzy punkty do prowadzącej w rozgrywkach drużyny MTS Marcovia.

LKS Rotavia Nieporęt 0-7 AKS Mewa Krubin

Gracze trenera Dębka rozbili w wyjazdowym meczu Rotavię. Strzelcami bramek zostali: Jacek Lewandowski (2), Jakub Czerski (3), Michał Jarzębowski (2)

ORLIKI U-10 GR. I (2003R.)

UKS Orzeł Warszawa 5-13 AKS Mewa Krubin

Podopieczni trenera Ćwiklińskiego rozgromili drużynę z Warszawy różnicą aż ośmiu bramek. Do siatki trafiał niezawodny Marcel Niesłuchowski (6), Dawid Lorenc (5) i Dominik Grabowski.

Kolejka nr 2

AKS Mewa Krubin 0-4 KS Dąb Wieliszew

Trampkarze w swoim pierwszym derbowym meczu ulegli drużynie Dębu.

MTS Marcovia Marki 6-1 AKS Mewa Krubin

Gracze trenera Dębka przegrali w Markach. Jedyną, honorową bramkę zdobył Jacek Lewandowski.

AKS Mewa Krubin 20-3 PPS Legion Warszawa

Kolejne wysokie zwycięstwo zaliczyła drużyna Orlików. Tym razem gładko wygrali z kolejną warszawską drużyną. Bramki zdobyli: Marcel Niesłuchowski (7), Patryk Bek (6), Dawid Lorenc (5), Dominik Miszczak (2)

Kolejka nr 3

MKS Wicher Kobyłka 6-0 AKS Mewa Krubin

Trampkarze odnieśli niestety trzecią porażkę podczas sobotniego dalekiego wyjazdu do Kobyłki. Do przerwy gracze Wichru pewnie prowadzili 2-0. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił i piłkarze MKS-u dołożyli jeszcze cztery trafienia

AKS Mewa Krubin 2-0 MKS Hutnik Warszawa

Podopieczni trenera Dębka ograli warszawski Hutnik. Bramki zdobyli Jacek Lewandowski Marcel Niesłuchowski.

UKS Bródno 2-17  AKS Mewa Krubin

Orliki po raz kolejny w hokejowym stosunku rozbili swojego rywala. Swoje bramkowe zdobycze powiększyli Marcel Niesłuchowski (7), Patryk Bek (4), Dawid Lorenc (4), Kamil Czaplicki (1). Dodatkowo do własnej siatki trafili rywale Krubinian.

Kolejka nr 4

AKS Mewa Krubin 0-19 NOSIR Świt Nowy Dwór Mazowiecki

AP Orlik 2012 Zatory 2-3 AKS Mewa Krubin

Bohaterem meczu okazał się Jakub Czerski, który strzelając piłkarskiego hat-tricka poprowadził drużynę młodzików do wyjazdowego zwycięstwa.

AKS Mewa Krubin 10-4 PKS Agape Białołęka

Orliki spotkały sie z wymagającym rywalem z Warszawy. Przy stanie 6-0 gracze Agape zaczęli odrabiać straty, lecz zabrakło czasu na podjęcie równorzędnej walki. Dla Mewy trafiali Marcel Niesłuchowski (4), Patryk Bek (3), Dawid Lorenc (2), Dominik Miszczak. W "Galerii zdjęć" dostępne zdjęcia z tego meczu!

Kolejka nr 5

PSS Legion W-wa 1-1 AKS Mewa Krubin

W pierwszej połowie meczu Mateusz Wiśniewski strzałem z 25 metrów pokonał bramkarza gospodarzy i wyrównał stan meczu.

AKS Mewa Krubin 4-1 KS Łomianki

Młodziki jako jedyne zwyciężyły w ten weekend, pewnie pokonując swoich rówieśników z Łomianek w 3-bramkowym stosunku.

UKS Białe Orły 2-0 AKS Mewa Krubin

Podopieczni trenera Ćwiklińskiego odnieśli pierwszą porażkę w sezonie, przegrywając na wyjeździe z Białymi Orłami

Kolejka nr 6

Huragan Wołomin 8-1 AKS Mewa Krubin

Honorową bramkę dla Krubinian strzelił Jacek Lewandowski

UKS Victoria Kobyłka 2-8 AKS Mewa Krubin

AKS Mewa Krubin 9-2 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.

Zdjęcia z tego meczu w zakładce "Galeria zdjęć"!!!

Kolejka nr 7

AKS Mewa Krubin 2-1 Rotavia Nieporęt

Strzelcami bramek zostali Jacek Lewandowski (z karnego) i Mateusz Wiśniewski. Krubińscy trampkarze prowadzili do przerwy 2-0. W bramce Mewy zadebiutował dotychczasowy obrońca - Dawid Jakubiak.

AKS Mewa Krubin 0-9 TKS Bóbr Tłuszcz

Na zakończenie rozgrywek aktualnego sezonu trampkarze wysoko przegrali na własnym boisku przyjezdnymi z Tłuszcza.

AKS Mewa Krubin 2-2 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.

Podopieczni trenera Dębka po niezwykle zaciętym meczu zremisowali na własnym stadionie z rywalem zza miedzy. Jeszcze na minutę przed zakończeniem meczu prowadzili ze Świtem 2:1, jednak w ostatniej akcji tego spotkania dali strzelić sobie jednego gola. Mimo straty dwóch punktów młodzikom należą się słowa pochwały. Po rundzie jesiennej plasują się na dobrym - trzecim miejscu w tabeli. Drużyna z rocznika 2001 traci zaledwie trzy punkty do prowadzącej w rozgrywkach drużyny MTS Marcovia.

Na zakończenie rundy jesiennej Orliki pokonały w wyjazdowym meczu zespół Huraganu po emocjonującym meczu różnicą jednego gola. W ten sposób młodzi piłkarze (z rocznika 2003) zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie w rozgrywkach MZPN! Drużyna kierowana przez trenera Ćwiklińskiego wygrała siedem spotkań ulegając jedynie drużynie UKS Białe Orły. Bilans bramkowy również budzi uznanie. W ośmiu meczach Orliki zdobyły aż 78 goli! Krubinianie wyprzedzili w tabeli takich piłkarskich tuzów jak Polonez Warszawa, Hutnik Warszawa czy Świt Nowy Dwór Mazowiecki!